"Ulita je otevřený a zábavný svět
s přátelským prostředím pro každého"

O nás


DDM Praha 3 - Ulita je střediskem volného času. Poskytuje služby v oblasti zájmového vzdělávání – programy pro aktivní využití volného času dětí, mládeže i dospělých účastníků. Hlavními oblastmi našich programů jsou pravidelné kurzy a zájmové kroužky, akce, otevřené dílny, tábory a prázdninové akce, výukové programy a soutěže pro školy Prahy 3.
 

Ulita chce být otevřeným bezpečným prostorem s přátelským prostředím. Je přístupná každému, kdo hledá tvořivou zábavu, aktivitu, zajímavé kontakty, inspirující programy a lidi.
 

Ulita nabízí prostor k vašim vlastním aktivitám, chcete-li ho využít.
 

Tým Ulity chce být mladý duchem – staví na zkušenosti zkušených a touze po hledání mladých. Tým Ulity chce naslouchat vašim potřebám a společně s vámi přispívat k rozvoji komunitního života na Žižkově a v přilehlém okolí – a také k většímu souznění s místem, kde žijeme.
 

V objektu Ulity je historie i současnost – víc jak 60 let tradice programů pro děti a mládež nás zavazuje kráčet kupředu a neustále hledat a objevovat, ale současně také podporovat stálice Žižkova. Velkou tradici má keramické studio či oddíl stolního tenisu. Dynamicky se rozvíjející taneční sekce nabízí mnoho nového pro lidi všeho věku. Ale nabídka je mnohem širší…
 

Ulita se stará o různé cílové skupiny a poskytuje prostor i těm, nad nimiž mnozí zlomili hůl. Beztíže nabízí bezpečný otevřený prostor mladým lidem, kteří hledají pomoc a podporu, pohodu i odreagování od každodenního reálného života.
 

Ulita dle zájmových oblastí

Vnitřní řád Ulity

Školní vzdělávací program Ulity​




 

MEDIÁLNÍ PARTNER




 

PODPORUJÍ NÁS




Děkujeme firmě BRIMO, která se zabývá výrobou zahradních stanů, že se nás rozhodli podpořit a darovali nám rozkládací stan 3×3 m. Využijeme ho na našich venkovních akcích, které pořádáme pro širokou veřejnost, ale i na našich táborech, kroužcích a kurzech. Mnohokrát děkujeme. 



 
Nabídku programů Ulity můžete nalézt i na:

Kudyznudy.cz - tipy na výlet  

peknyden.cz
ententyky.cz
kamsdetmi.com
atlasceska.cz
rodina.cz
praguest.cz

 
Sdílejte s přáteli!
Odběr novinek
Podporují nás
Kontakt
222 990 330
606 611 920
DDM Praha 3 - Ulita
Na Balkáně 2866/17a
130 00 Praha 3