"Ulita je otevřený a zábavný svět
s přátelským prostředím pro každého"

Únikovka


Úniková hra je trendová aktivita, která se objevuje v posledních letech v každém větším městě. Zakládá se na příběhu, ale především obsahuje různé více či méně náročné úkoly, které musí jednotlivci nebo skupina rozluštit a splnit.
Program realizujeme pro školní kolektivy ze základních a středních škol, pro rodiny, různorodé skupiny, ale i v rámci akcí jako doprovodný program. 


 


Únik z planety Mars

Neurčitě v čase se ocitáme na planetě Mars, která je na pokraji apokalypsy. Jediná možnost, jak zachránit civilizaci, je přemístit se na jinou planetu. Nejbližší planeta, kterou by bylo možné osídlit je Země. Zdroje docházejí, na vše již je vyměřený čas.

Délka cca 60minut, cena 720,-Kč, vhodné od 12let.Pokud máte zájem o únikovou místnost, přihlašujte a vybírejte volný termín zde:

nová rezervace
 
 

Poplach v galerii       
 
Představujeme Vám unikátní výstavu čítající kolem 50 děl. Prohlédnete si slavná díla jako jsou lekníny impresionisty Clauda Moneta, obrazy fauvistů Henriho Matisse, práce představitelů avantgardy Kazimira Maleviče i surrealistů Reného Magritta a jiné. 

Dokážete v rámci únikové hry vyřešit záhadu ztraceného slavného obrazu z naší galerie? Na své si přijdou malí i velcí nejen během luštění jednotlivých úkolů, ale i v samotné expozici. Originály obrazů zapůjčili do naší výstavy samotní  tvůrci z Ulity. 

 

Délka cca 45min, cena 520,- Kč, vhodné od 5let. Pokud máte zájem o únikovou místnost, přihlašujte a vybírejte volný termín zde:

nová rezervace


 
 

 

Dárkové poukazy

Darujte zážitek! Dárkové poukazy můžete zakoupit na recepci Ulity nebo objednat na hajkova@ulita.cz. Termín si tým vybere dle svých požadavků.

 


Pro veřejnost - skupiny, rodinné týmy

Nabídku volných termínů naleznete v sekci akce. Přihlásit se můžete online (mojeulita.cz) nebo přes recepci Ulity, která zaznamená současně i rezervovaný čas.
 
 • Doporučený počet hráčů ve skupině 2-6
 • Zahrnuta je minimálně jedna úloha pro předškoláky
 • Časová dotace na skupinu: 45 minut
 • V místnosti je vždy přítomen pedagog
 • V případě dětských skupin úkoly přizpůsobíme věkovému rozmezí dětí
 • Termín každé pondělí a středu v 16 hodin, v 17 hodin, v 18 hodin a v 19 hodin
  a jednu sobotu v měsíci viz akce Ulity.
   


V případě větší skupiny - více rodinných týmů vám rádi zrealizujeme akci v jiném termínu. Program realizujeme v dopoledních i odpoledních hodinách, po domluvě o víkendech.

 
 

Pro školní/dětské kolektivy

 • Doprovodný program
 • Možnost rozdělit týmy dle uvážení
 • V místnosti je vždy přítomný zkušený pedagog
 • Zážitková pedagogika
 • Závěrečná reflexe
 • Možnost domluvy oběda
 • ​Možnost spojit s dalším programem - např. diskgolf
 • Cena za osobu včetně doprovodného programu​: 150,- Kč

Obsah únikové hry vždy přizpůsobujeme objednané skupině. Důležitá je pro nás předchozí domluva s pedagogy, abychom organizaci i pedagogickou práci ušili co nejvíce na míru.
 
 
Úniková hra propojuje jednotlivé vzdělávací obory - matematika, fyzika, ale také například hudební výchova nebo český jazyk. Úlohy a úkoly se opírají o učivo v daném školním stupni a jsou přiměřeny věkové skupině, případně dalším zvláštnostem skupiny. 

Úniková místnost rozvíjí ve velké míře také klíčové kompetence - spolupráce, komunikace, řešení problémových situací, práce pod tlakem, rozhodování, strategie a plánování, apod. Vše je umocněno závěrečnou reflexí, kde společně poukážeme na momenty, které se během hry objevily. 
Z důvodu skupinové práce má program výrazný preventivní dopad na vztahy ve skupině

Únikovou hru pro dětské/školní kolektivy realizujeme včetně doprovodného programu v areálu Ulity. Skupina maximálně 6 hráčů tedy může absolvovat únikovou místnost, zatímco se ostatní čekající  nenudí.

Program realizujeme v dopoledních i odpoledních hodinách, po domluvě o víkendech. 
Sdílejte s přáteli!
Odběr novinek
Podporují nás
Kontakt
222 990 330
606 611 920
DDM Praha 3 - Ulita
Na Balkáně 2866/17a
130 00 Praha 3