"Ulita je otevřený a zábavný svět
s přátelským prostředím pro každého"

Prázdninová výtvarka


Termín konání: 22.02.2021 09:00 - 31.03.2021 14:00
Místo konání: Program v Praze a okolí
Věk: 6-14 let
V ceně zahrnuto: materiál a metodické pokyny
Pojďme cestovat světem umění a hledat výtvarno kolem nás. Ulita vám s tím pomůže. Můžete si vybrat, jestli chcete tvořit podle úkolů ve Výtvarném balíčku, dělat keramiku, podívat se na zábavná videa o tom CO JE UMĚNÍ, nebo kreslit podle pracovních listů.

Výtvarný balíček s pěti úkoly, blokem A4, fixami a uměleckými křídami. Úkoly budou zajímavé pro starší děti, ale zvládnou je i menší od 6 let, když jim rodiče přečtou zadání a pomohou. Těšíme se, že vaše práce také uvidíme a rádi bychom je vystavili. Proto vás prosíme, přineste nám je do Ulity, my si je okopírujeme, zalaminujeme a vystavíme venku na plotě, aby je viděli všichni kolemjdoucí. Cena balíčku 100 Kč.

Keramika. Chcete o prázdninách tvořit z hlíny? Můžete si v Ulitě koupit balíček s hlínou a doma tvořit podle návodů na skvělých návodných videích, která vytvořila paní Marie Muchová (Keramika u Saleziánů). Odkazy na videa si vyzvednete spolu s hlínou, nebo na požádání zašlu, když mi napíšete na tetivova@ulita.cz. Hotové vysušené keramiky přineste zpět do Ulity k vypálení. Nezapomeňte je podepsat a opatřit cedulkou s kontaktem (mail+telefon). Cena za balíček hlíny 50 Kč.

Barevní hadi na stromě. Tuto jednoduchou výtvarnou aktivitu zvládnou i malé děti. Balíček s fólií, permanentními fixami a návodem koupíte v Ulitě za 30 Kč. Hotového hada zavěste na strom Na Krejcárku poblíž bazénu Pražačka (mapka v návodu). Těšíme se na krásně ověšený strom!

Co je výtvarné umění? Tušíte a nevíte to přesně? Krátké vtipné videoklipy vám to poodhalí. Mladí 10 – 14 let, podívejte se na Eduklipy - NEDATOVÁNO

Náměty – pracovní listy. Rádi byste kreslily a nemáte nápad? Pracovní listy vás navedou na nečekané a zajímavé úkoly. Vyberte si podle své nátury, co vás bude bavit. Pro děti 10 – 14 let. K vyzvednutí v Ulitě, nebo ke stažení úplně na konci (ale musíte si je sami prozkoumat/rozkliknout :)

Výtvarné sady k zakoupení v Ulitě pondělí až pátek od 10 do 14 hodin.

Za pracovní listy a vzdělávací videa děkujeme www.nedatovano.cz.
Za videokurzy keramiky děkujeme Marii Muchové, Keramika u Saleziánů.
Sdílejte s přáteli!
Odběr novinek
Podporují nás
Kontakt
222 990 330
606 611 920
DDM Praha 3 - Ulita
Na Balkáně 2866/17a
130 00 Praha 3