"Ulita je otevřený a zábavný svět
s přátelským prostředím pro každého"

Fotoškola pro dospělé I.


Termín konání: 11.11.2018 10:00 - 18:00
Místo konání: DDM Praha 3 - objekt Ulity Na Balkáně 17a
Věk: 18-99 let
Vybavení na akci: vlastní fotoaparát
Jiná ujednání: dílna zrušena pro malou účast
Cena: 500,- Kč
Kurz digitální fotografie pro dospělé. Zúčastnit se může každý a nezáleží na tom, jak dlouho kdo fotografuje. Začátečníci se naučí, na co jsou všechna tlačítka na jejich fotoaparátu a jak je bezezbytku využít. Pokročilejší fotografové se dozví něco o kompozici případně jak fotografie upravovat. Budeme se věnovat hlavně hloubce ostrosti, expozičnímu trojúhelníku a ostrosti fotografie.

Program: sraz je v 10:00 v Ulitě. Po několika slovech o teorii fotografie vyrazíme do Prahy všechno vyzkoušet v praxi. Odpoledne se vrátíme do Ulity. Fotografie probereme, provedeme základní úpravy a nakonci kurzu prohlédneme nejhezčí fotografie.

Sebou: jakýkoli digitální fotoaparát (ne mobilní telefon), nabité baterie případně i baterie náhradní, kdo má čtečku karet – není povinná, kartu do fotoaparátu s dostatkem místa.
Fotografie budeme upravovat v programech Photoshop a Zoner. Můžete si také přinést vlastní notebook, pokud na něm máte nějaký rozumný editační program na úpravu fotografií.
Opencard, lítačku nebo dostatek jízdenek na tramvaj. Teplé a pohodlné oblečení přizpůsobené počasí. Jídlo a pití na celá den (v Ulitě je možné ohřát jídlo v mikrovlnné troubě, uvařit čaj i kávu). Je také možné vyhlásit obědovou pauzu a najíst se v blízké restauraci.

Cena 500 Kč, pro členy pondělního kurzu Fotografování 300 Kč

Přihlášení je nutné předem, kurz je maximálně pro 10 zájemců.
Sdílejte s přáteli!
Odběr novinek
Podporují nás
Kontakt
222 990 330
606 611 920
DDM Praha 3 - Ulita
Na Balkáně 2866/17a
130 00 Praha 3